Dom

Beijing GYHS Technology Co.,Ltd.

Chiny Beijing GYHS Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Beijing GYHS Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Współpracuję z tą firmą od 2015 roku, podobnie jak ich laserowa maszyna diodowa, szybka i niesamowita robota!

—— Rosario Barroso

Miło jest pracować z Erick, kupiłem od niego dwie maszyny, on jest bardzo pomocny dla maszyn :) Złoży zamówienie ponownie do tej firmy !!!

—— Venessa H.

Wciąż wierny GYHS po 3 latach. Laserowa maszyna bardzo skutecznie zaspokaja moich klientów! Nawiążę z nimi współpracę !!

—— Leslie moore

Im Online Czat teraz

Beijing GYHS Technology Co.,Ltd.

1 2 3
Beijing GYHS Technology Co.,Ltd. Beijing GYHS Technology Co.,Ltd. Beijing GYHS Technology Co.,Ltd.
production line Factory picture

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : GYHS
Ilość pracowników : 20~100
Coroczne wyprzedaże : 4,500,000-60,000,000
Rok założenia : 2009
pc Export : 90% - 100%
GYHS Technology Co., Ltd. jest producentem profesjonalnych urządzeń kosmetycznych, łączących badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i serwis w jednym. Od momentu założenia firmy w 2009 r., Dołożyliśmy wszelkich starań w zakresie produkcji urządzeń kosmetycznych, a także usługi OEM dostarczającej wiele znanych marek za granicą.

Nasz międzynarodowy dział sprzedaży powstał w czerwcu 2015 roku. Od tego czasu produkty były eksportowane do zagranicy, a zadowolone z tysięcy salonów i dystrybutorów, przyniosły podwójny wzrost dla nas obu.

Do tej pory mamy ponad 10 maszyn serii spełniających wymagania rynku, takie jak depilacja laserowa, IPL, RF, ultradźwięki, kriolipoliza utrata masy ciała, kształtowanie ciała próżni, podnoszenie SMA HIFU, laser do pochwy z pochwy i pochwy HIFU, nd yag laser do usuwania tatuaży , laser pico-sekundowy,

Multifuncational maszyny do pielęgnacji skóry itp. Te maszyny są kupowane na całym świecie, eksportowane do Ameryki, Europy, Bliskiego Wschodu i Azji Południowo-Wschodniej i zdobyły lojalne wsparcie klientów.

Dzięki koncepcji "Jakość to nasza dusza, bezpieczeństwo i efekty to nasza kultura", "GYHS" zyskał dobrą reputację w ostatnich latach. Teraz nasza rozwijająca się kompleksowa obsługa sprzedaży, serwis posprzedażowy, dział badań i rozwoju, dział szkoleń są w stanie zapewnić Państwu znacznie lepszą obsługę i pomoc w prowadzeniu działalności! Mam nadzieję, że współpraca z Wami wygrywa.

Szczegóły kontaktu
Beijing GYHS Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Sophie

Tel: 86-13141125350

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)